ВАННА КІМНАТА Jacuzzi®

Колекція для ванної кімнати призначена для особистого оздоровлення і розроблена спеціально для використання в приміщенні. Рішення для ванної кімнати від компанії Jacuzzi® забезпечать вам особисті та унікальні враження і подарують істинне задоволення від догляду за собою.

Який комфорт ви б не шукали, колекція для ванної кімнати від Jacuzzi® подарує вам його завдяки ряду різноманітних ванн і душів, що ідеально підійдуть вам.

Ванни Swirlpool ®

Переваги колекції Swirlpool® – це можливість насолоджуватися ванною скільки завгодно без постійного додавання гарячої води.

Ванни з гідромасажем

Вихрові ванни є символом бренду та оригінальним винаходом, який започаткував світ Jacuzzi®.

Окремостоячі ванни

Серія окремостоячих ванн Jacuzzi® Freestanding Bath пропонує вибір моделей, які дозволяють встановити ванну в центрі кімнати і насолодитися ритуалом прийняття ванни.

Новинки

Цей розділ присвячений новинкам компанії Jacuzzi®. Ми триматимемо вас у курсі виходу нашої найновішої продукції.

Ванни Pure Air®

забезпечують унікальний досвід оздоровлення тіла, який регенерує тканини, надаючи їм тонус і пружність.

Душові кабіни

Усі багатофункціональні душові кабіни від Jacuzzi® – це складні системи, в яких ми подбали про кожний аспект і деталь, ретельно вивчивши їх.

Душовий простір

Створіть свій душ, як вдома, так і в умовах готелю: універсальний, функціональний, що легко встановлюється у вільному просторі, відкритий для уяви.