ГОТЕЛЬНИЙ БІЗНЕС І ДОГОВІР

Гостинність та оздоровлення є виграшною комбінацією. А бездоганність продукції Jacuzzi® і задоволення від її використання подарує найвищу насолоду для ваших гостей протягом усього їхнього візиту.

Продукція та процедури від Jacuzzi® надихаються найвищим рівнем оздоровлення та пропонують вашим клієнтам унікальні враження. Партнерство з компанією Jacuzzi® – це гарантія успіху завдяки залученню нових клієнтів, збільшенню частоти проживання та здатністю пропонувати послуги преміум-класу.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

КОМЕРЦІЙНА ПРОДУКЦІЯ

ОЗДОРОВЛЕННЯ У ВАШОМУ…

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Не вірте нам на слово … наші приклади з практики дають нашим клієнтам реальне уявлення про те, як Jacuzzi® інтегрувався в їх бізнес, щоб дозволити їм рости і отримувати значний прибуток від своїх інвестицій. З роками компанія Jacuzzi® отримала вражаючий список клієнтів.

Відгуки наших клієнтів

Тут ви дізнаєтеся не лише, хто скористався оздоровчими рішеннями від Jacuzzi®, але й ознайомитеся з практичними прикладами нашого успіху.

КОМЕРЦІЙНА ПРОДУКЦІЯ

Комерційні продукти Jacuzzi® надають оздоровчі рішення, які сприяють максимальному відчуттю розкоші і гарного самопочуття для ваших гостей. Весь комерційний асортимент продукції призначений для інтенсивного використання та пропонує рішення як для окремих установок, так і для загальних оздоровчих зон.

СПА

створені для готельного бізнесу, ідеально підійдуть для насолоди оздоровчим процесом, розвагамі і релаксацією.

САУНИ

Ексклюзивні матеріали, інноваційний дизайн і бездоганні характеристики задовольнять усі потреби професійних користувачів.

ОЗДОРОВЛЕННЯ У ВАШОМУ…

Комерційні рішення від Jacuzzi® дадуть змогу вашому готелю, загальній оздоровчій зоні чи СПА-центру стати місцем для повного омолодження та відновлення, забезпечуючи вашим гостям унікальні та незабутні враження.

Відкрийте для себе оздоровлення у вашому…

 

СПА-ЦЕНТРІ

Створення безтурботного середовища, яке сприяє розслабленню, омолодженню, бадьорості та натхненню, є обов’язковим для будь-якого оздоровчого СПА-салону. Jacuzzi® розробив цілий спектр комерційних продуктів, які забезпечують найвищу розкіш як для приватних, так і для спільних оздоровчих зон СПА-центру.

ГОТЕЛІ

Комерційні рішення Jacuzzi® допоможуть вашому готелю стати престижним місцем, яке дарує гостям надзвичайне задоволення перебуванням. Від індивідуальних установок в готельних номерах або на приватній терасі до загальних оздоровчих зон – наші рішення розроблені спеціально для вашого готелю.

ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ

У компанії Jacuzzi® ми невтомно працюємо, щоб підготувати індивідуальне рішення саме для ваших потреб, незалежно від того, чи шукаєте ви кілька установок для зони відпочинку, чи одну інсталяцію.