ПЛАВАННЯ І СПА

Бассейни для плавання і СПА” від Jacuzzi® ідеально підходять тим, хто хоче залишатися у формі або внести водні тренування чи аеробні вправи у свій ритм життя.

“Бассейни для плавання і СПА” від Jacuzzi® потребує менше місця в домі або саду, ніж   кесонний басейн. Ця продукція забезпечить, навіть професійному плавцю, зручні умови тренування протягом цілого року.

Пропонуємо дві колекції “Бассейнів для плавання і СПА” від Jacuzzi®: PowerPro™ та PowerActive™.

ЗНАЙДІТЬ ДЛЯ СЕБЕ ІДЕАЛЬНЕ СПА

Важко вибрати, яка плавання і спа від Jacuzzi® підходить саме вам?
Дайте відповідь на декілька простих запитань і ми допоможемо вам вибрати ідеальну плавання і спа за кілька хвилин. У нас є широкий спектр продукції, яка відповідає всім вашим вимогам. Тому, якими б не були ваші потреби — релаксація, гідротерапія, проведення дозвілля з друзями чи фітнес — ми допоможемо вам вибрати продукцію від Jacuzzi® вже сьогодні.

PowerPro™

Колекція Jacuzzi® PowerPro™ поєднує найкращі водні технології з терапевтичною дією форсунок Jacuzzi® PowerPro®, що забезпечує найкращий результат і враження під час плавання.

PowerActive™

Колекція Jacuzzi® PowerActive™ ідеально підходить для аквафітнесу та сімейних розваг; вона поєднує потужність тренування з низьким тиском води та розваги всесезонного басейну.

PowerPlay™

Jacuzzi® Swim Spa PowerPlay™ — це унікальний продукт, що поєднує в собі дві функції. Завдяки функції спа-басейну він ідеально підійде для тренувань у домашньому саду, що забезпечується можливістю адаптації до найменшого простору. А функція гідромасажної ванни гарантує чудовий відпочинок із сім’єю та друзями завдяки великому розміру, ергономічності й восьми комфортним сидінням.